העלמת סימני מתיחה לאחר הלידה הדפסה דוא

כל אשה מצפה לאחר הלידה שגופה יחזור למצבו הקודם כאילו לא עבר כעת את אחד התהליכים הפיזיים המשמעותיים ביותר שעוברת אשה במהלך חייה. נשים רבות מגלות לאחר הלידה כי גופן לא נראה בדיוק כשהיה לפני כן, במיוחד באיזור הבטן.


באזור הבטן ניכרת פעמים רבות , אחת מתופעות הלוואי המטרידות נשים רבות ומונעות מהן לחוש שלמות עם גופן והיא עור נפול שנוצר בעקבות מתיחת העור וכיווצו לסירוגין.
העור הנפול הנראה כמו צמיג  גורם לרבות לטעות ולחשוב כי מדובר בעודפי שומן, אך הקפלים אינם נובעים מעודפי שומן אלא ממתיחה וכיווץ חוזרים ונשנים של העור.
בעור כמו בכל עטיפה , סימני המתיחה והכיווץ בסופו של דבר ניכרים ויוצרים מראה שאינו חלק.
עד לפני זמן לא רב היה צורך בהתערבות כירוגית בכדי לסייע לעור לחזור למראהו הקודם. היום ניתן לעשות זאת ברוב המקרים, גם ללא ניתוח.

למי מתאים הטיפול ?

הטיפול מיועד לנשים שנוצר אצלן מראה לא חלק של הבטן עם סימני מתיחה היוצרים מראה המזכיר נייר מקומט. התופעה עלולה להגיע בעקבות לידות, השמנה והרזיה, גדילה מואצת בגיל ההתבגרות וסיבות אחרות. תופעות אלו יביאו למתיחה וכיווץ דרסטיים יחסית של העור.
כאמור, לא מדובר בפתרון קסם לעודפי שומן ועודף משקל אלא למתיחת העור והחזרתו למצבו החלק

מהם סימני מתיחה ?

סימני המתיחה הם סימנים שאינם נעלמים מעצמם. זוהי למעשה צלקת פנימית אשר משתקפת דרך העור. צבעה משתנה והוא מתחיל מאדום והופך ללבן אך גם אז הסימן ניכר ונראה כקמט ארוך המשתרע לרוחב הבטן.  הקולגן והאלסטין, החלבונים אשר תומכים בשכבות העמוקות של העור, הם סיבים הנשברים כאשר ישנה פגיעה באזורים אלה (בעקבות מתיחה וכיווץ חוזרים ונשנים) וכך נוצרת הצלקת שנראית כלפי חוץ כסימן מתיחה. סימני המתיחה מופיעים במקומות כמו הירכיים, הבטן, הישבן ולעיתים גם באזור החזה

טיפול פשוט במקום ניתוח ?

ההתלבטות האם להכנס להליך כירורגי מסיבה קוסמטית ולא רפואית היא מובנת מאליה. ניתוח הוא הליך פולשני הכולל תפרים, ולאחריו התאוששות ממושכת של מספר שבועות עד לחזרה לחיי שגרה מלאים (כולל ספורט למשל). בשל כך פותח  טיפול חדשני המביא לתוצאות  דומות ללא ניתוח, כשהטיפול הוא פשוט, קצר וההתאוששות ממנו היא מיידית.

על מה מבוסס הטיפול ?

שיטת הטיפול החדשנית נקראית V - TOUCH , זוהי שיטת טיפול המבוססת על שימוש בגלי רדיו. ככל שניגשים לטיפול בשלב ראשוני יותר של סימן המתיחה (כלומר כאשר צבעו עדיין אדום) , כך התוצאות הן משמעותיות
והשיפור ניכר היטב. החדרת אנרגיית גלי הרדיו נעשית הישר אל מספר נקודות בשכבת הדרמיס מבלי לפגוע בשכבת האפידרמיס - השכבות החיצוניות של העור. המטרה בהחדרת גלי הרדיו היא חימום ופגיעה מבוקרת בתאי הדרמיס. הרס תאים מעודד את הגוף לייצר קולגן ואלסטין חדשים. החלבונים החדשים תופסים את מקומם של הסיבים שנפגעו . כך העור מתמצק וסימני המתיחה מטשטשים.

כיצד מתבצע הטיפול והאם ישנן תופעות לוואי?

הטיפול הוא טיפול מקומי, ממוקד וקצר. הוא אינו דורש הכנה מוקדמת וגם אינו כרוך בהתאוששות או החלמה. לכן אם עד כה התלבטת, ובצדק, האם לגשת לניתוח פולשני מסיבה אסטתית- קוסמטית , כאן אין כל צורך להתלבט . אופן הטיפול אכן מתאים לטיפול שמטרתו היא קוסמטית ולא רפואית. ממש כפי שאין לך התלבטות האם לגשת לטיפול פנים אצל קוסמטיקאית , טיפול כלשהו הנעשה באמצעות לייזר או לגשת למספרה. כך אין כל צורך  בהתלבטות האם לגשת לטיפול זה, לאחר מספר טיפולים קצרים השינוי יהיה בולט ויספק לך תחושת רווחה. בין אם בחוף הים ובין אם מול המראה.

בסימני מתיחה אין אומנם סיכון בריאותי, אך הם בהחלט מטרידים נשים רבות אשר מתקשות לראות את עורן המקומט והנפול. הטיפול באמצעות גלי רדיו משפר את מראה העור ומחזיר במידה ניכרת את הבטן לעלומיה.

 

 

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics