בלונים הדפסה דוא

אודות בלונים לברית ועוד

בלונים הם כבר לא מנת חלקן הבלעדית של מסיבות יום הולדת ביתיות, בדרך כלל של ילדים שגילם נע בין שלוש לשתיים-עשרה שנים. כיום בלונים הפכו לסוג של אומנות, שלא לומר – תת-תרבות השייכת למאה ה-21. 

 

בלונים לברית, בלונים לבת-מצווה או בר-מצווה, בלונים לכך אירוע – אין סיבה שלא תשלבו בלונים בצורות ובצבעים שונים באירוע שלכם. בעיקר כאשר מדובר על אירוע לילדים (אך לא רק) בלונים יכולים לצבוע את המקום בצבעי שמחה ודינאמיות.

 

ישנם בימינו מומחי בלונים שיכולים לקחת את האירוע שלכם ולהעלות אותו כמה רמות כלפי מעלה, מבחינת האטרקטיביות בינו לבין האורחים. מומחה הבלונים ידע ליצור בלונים בצורות שונות: בעלי-חיים, צורות שונות ועוד.

בלונים הם מקור לשמחה ולצבע. הפעם, לא תצטרכו לנפח בלונים ולתלות אותם על הקיר, בתקווה שיישארו שם כל משך האירוע. חסל סדר בלונים בצבע אחד או שניים לכל היותר. הפעם, הצבע אינו רלבנטי, אלא הצורה שיקבל הבלון על-ידי מומחה הבלונים הצמוד של האירוע.

 

baloons

נוסף על מומחה הבלונים שיהווה פינה אטרקטיבית לכל המעוניין בכך, שירות הבלונים הנבחר שלכם ידאג לקישוט רחבת האולם או גן האירועים בבלונים על-פי טעמכם האישי ועל פי רוח האירוע. באם תרצו, תוכלו לבקש לעיין בתמונות מאירועים קודמים ואולי למצוא קונפיגורציה שעבדה לאחרים ואולי תעבוד גם לכם.

תתפלאו, אבל לעיתים מזומנות, פינת הבלונים האלטרנטיבית באירוע, עולה על חשיבותה ביחס למזון המוגש באירועים, איכותי ומפתה ככל שיהיה. לעיתים, בעיקר כאשר מדובר על אירועים של ילדים (למשל, יום הולדת של אחד הילדים, או אירוע הקשור לבית הספר – למשל, מסיבת סוף שנה); באירוע כזה, הילדים ישמחו ויתלהבו מההזדמנות שקיבלו לצפות ולחוות מופע בלונים חי ועל-פי בקשתם!

כיצד תוכלו לדעת שאתם עומדים מול ממחה אמיתי לבלונים? מובן שתוכלו לבצע סקר שוק תוך שימוש בידידכם הטוב ביותר – מנוע החיפוש הנבחר שלכם. שם תוכלו ליצור רשימה של בתי עסק רלבנטיים העוסקים בבלונים לאירועים. כדאי לכלול ברשימה הזו רשימה ממליצים אולי גם דירוג גולשים על-פי ניסיון עבר.

דומה שתגדילו לעשות אם תמצאו חברים וקרובים שכבר הזמנו שירות בלונים כזה וידעו לומר ולספר אודות חברה מהימנה. רשת האינטרנט, על כל פנים, עשויה להיות מהימנה מספיק כדי להעניק לכם את המידע המבוקש והנחוץ לכם.

חסל סדר בלונים רגילים שנקנים בחנויות צעצועים תמורת עשרה שקלים לחפיסה של עשרה בלונים לניפוח עצמי, ובעלי פוטנציאל פיצוץ. חסל סדר בלונים בעלי צורה אפשרית אחת – צורה של טיפה גדולה. מומחה הבלונים שתזמינו לאירוע שלכם ידע לעשות עבורכם את ההבדל בין בלון לבלון ולהפיח חיים וצבע באירוע המרגש שלכם.

אל תחשבו פעמיים – הפיקו הפעם אירוע שונה מעט; אנו מבטיחים לכם שגם אתם וגם אורחיכם ייזכרו את האירוע גם חודשים רבים לאחריו.

 

שלכן,

עמית בלונים

תוכלי למצוא אותי
טלפון
: 054-245-8316
מייל   כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics