הגיע הזמן לרענן את ארון הבגדים שלך! הדפסה דוא

 

התקופה שלאחר הלידה היא תקופה חדשה לאם הטריה מכל מיני בחינות. האחת והכי חשובה, שהצטרף  למשפחה תינוק חדש ומתוק והשניה, היא את, כן את, האמא שצריכה לדאוג גם לעצמך. 

בחודשים הראשונים, הדבר האחרון שאת רוצה לשמוע עליו הוא על רענון המלתחה שלך, אבל אחרי זמן מה, אחרי שהתינוק נרגע, מצא את מקומו בעולם, מתחיל קצת החשק לחדש ולרענן את ארון הבגדים.


אני ממליצה (מניסיון אישי, בעיקר מעכשיו שנולדה לי בת שניה בת שלושה חודשים כמעט), עוד לפני שאת בכלל קמה והולכת לקנות חולצה חדשה, שתעשי קצת סדר בארון הבגדים. לא ניקיון פסח, אבל בהחלט למיין ולראות   מה מתאים ומחמיא ומה נוח ונעים לך ללבוש. אני, למשל, מניקה בחלק מהיום וחשוב לי שחלק מהחולצות יהיו עם כפתורים.

הטיפ והכלי הכי חשוב מבחינתי לתת לך ומבחינתך הוא - שמספר גדול של פרטי לבוש לא בהכרח הופך את המלתחה שלך לעשירה יותר ומעודכנת, אלא להיפך, מרב בגדים את כבר לא יודעת מה מתאים ומה לא ובטח שזמן בחירת הבגדים שלך הופך לארוך, מסורבל ומתסכל. חשוב להסתכל על המלתחה כדבר פרקטי ושימושי שיעבוד לטובתך ולא נגדך.
תחשבי כמה זמן היית חוסכת בבוקר אם לא היו לך ערמות בגדים מטורפות וידעת בדיוק מה לבחור כי היו מעט פריטים אבל איכותיים, טובים ומעניינים?

הנה כמה טיפים וכלים שיאפשרו לך להפוך את ארון הבגדים העמוס ליעיל, פרקטי, נוח לשימוש, נעים לעין, בקיצור "מלתחה חכמה" כמו שאני אוהבת להגיד:

הגיע הזמן להפרד: אני ממליצה לחלק את הבגדים לשתי ערמות  שונות – הראשונה, לבגדים שאת לא לובשת1111 למעלה משתי עונות (כולל כאלו עוד עם ה -טיקט, מכנסיים שאת חולמת להכנס אליהן שנשארו מגיל 18 ועוד), ערמה שניה, כל מה שאת כן לובשת ונהנת ללבוש.

 

הסדר החדש הארון: מייני את פרטי הלבוש (מהערמה של "הכן לובשת") לקטגוריות החשובות לך בחיי היום היום, כמו לדוגמא: חולצות לעבודה, טי-שירט, בגדי ספורט, מכנסים, גופיות, חולצות ארוכות/קצרות וכו'.

ההפרדה חשובה כי היא תעשה לך סדר בראש. יהיה קל יותר להבין ולהחליט מה ללבוש כשאת פותחת את ארון הבגדים.

מה חשוב יותר ומה פחות: חשוב שהבגדים המשמשים אותך רב הזמן יהיו בקדמת הארון ואפילו במדפים הנמצאים ממש בגובה העיניים שלך

למשל, בגדים לבילוי עם הילדים בגינה או פרטי לבוש שנוחים לתקופה של אחרי הלידה.

תליה: גם בבגדים התלויים את יכולה לעשות הפרדה וארגון מחדש, כך שגם שם יהיה נעים להסתכל ולבחור בגד ללא קושי

הדרך שאני ממליצה וגם מיישמת אצלי ואצל הלקוחות שלי, היא כזו שהחולצות המכופתרות הן הראשונות, אם יש חולצות מסוג אחר אז גם הן שם, חצאיות, מכנסיים, שמלות, קרדין (עליונית) ובסוף ג'קטים ומעילים.

טיפ אחרון חביב ולא פחות חשוב מהאחרים: זה שהופך את המלתחה לנעימה ורכה יותר - סידור לפי צבעים. בתחתית הערמה הצבעים הכהים ולמעלה הבהירים. כך גם עם הבגדים התלויים.

44445555

רענון של ארון הבגדים הוא דבר כיפי, משחרר ובהחלט מראה לך מה את בדיוק את צריכה להוסיף ולשנות ומה את משאירה בדוק אותו הדבר.

התקופה שלאחר ההריון היא תקופה כייפית וביחד עם זה, גם מעייפת ולפעמים גם מתסכלת אז למה שלא תהני ממלתחה כייפית, מגוונת שנעים להתסכל ולבחור בגד....

תהני מהקיץ
תהני מעצמך, אמא
אל תוותרי לעצמך

אתן מוזמנות לשלוח לי במייל, את התמונות שארגנת את ארון הבגדים מחדש. אתן גם מוזמנות להתייעץ איתי מה כדי להשאיר ומה אפשר לתת.

שלכן,

שיבה
סטייליסטית אישית
  

תוכלי למצוא אותי
פייסבוק
: shiva you & your style
מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת  
אתר: shivstyling.co.il
לטיפים נוספים ולימי סטיילינג אישיים, אני מאוד מזמינה אותך ליצור עימי קשר 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics