למה כדאי להתנשק? הדפסה דוא

 

 נשיקה באה מאהבה אבל לנשיקה יש יתרונות ששווה לנצל באופן יומיומי: כדאי להתנשק באופן רציף כדי גם לשמור על הבריאות, גם לשמר את התשוקה ביחסים וגם כדי לשמור על ביטחון עצמי ותחושת סיפוק ואושר.

 

מסתבר שהנשיקה יכולה לסייע לנו בפתרון בעיות רבות  : על הקשר שלה לאריכות ימים, איך היא עוזרת לדיאטה, למה לעיתים היא יותר  יעילה מטיפולים קוסמטיים  ואיך היא יכולה להקל על תחושת הלחץ והמתח?

היתרונות הבריאותיים של הנשיקה

1)  נשיקה עוזרת לאישה לבחור את האדם המתאים לה ביותר. כיצד זה יתכן ? האנתרופולוגית האמריקאית הלן פישר מתארת את הנשיקה כ"כלי הערכה ". המוח מסוגל לקלוט את התחושה סביב השפתיים, הלחיים, הלשון והאף. אזור הפה רווי בסנסורים רגישים ביותר לטעם, ריח ומגע. כאשר אישה תנשק את בן זוגה היא תוכל למעשה לראות, לחוש ולשמוע את רגשותיו. נשיקה לפי פישר היא "הצהרה" לגבי מי אתה, מה אתה רוצה ומה אתה יכול לתת.

 

2 ) הנשיקה מחזקת את שרירי הפנים. כשאנו חושבים על כושר אנו חושבים לרוב על בטן שטוחה והצרת היקפי מותניים ואחרים. אך אין לזלזל באימון בעת הנשיקה. מחקרים מראים כי בעת הנשיקה מפעילים 30 שרירים שונים מה שגורם ללחיים להישאר מוצקות לאורך זמן.

 

3) נשיקה גורמת לרגיעה טבעית. מחקר מדעי גילה כי נשיקה מעלה את רמת הורמון האוקסיטוצין שמטרתו להרגיע את הגוף וגם מגדילה את הורמון האנדורפינים, הורמון המייצר הנאה. חילופי רוק מעלה גם את הורמון הדופאמין, הורמון המשרה תחושה רומנטית.

 

4 ) נשיקה יכולה לחזק את המערכת החיסונית. בכתב העת JOURNAL MEDICAL פורסם מחקר שבדק את האפשרות כי נשיקה יכולה לחזק את המערכת החיסונית כנגד זן מסוים של הרפס המועבר באמצעות מגע שפתיים .

 

5) את היתרון האחרון, בהחלט לא תשכחו. נשיקות יכולות לשרוף קלוריות. התוצאות המדווחות הן מגוונות, אך ניתן לשרוף בדקה בין 2-6 קלוריות.

 

אז לפני שמתנשקים חשוב להצטייד במשחת שיניים טבעית טובה למניעת ריח רע מהפה שתכין את הקרקע ואת הפה לרגע החשוב וגם כדי להיות מוכנים להשכמה של יום המחרת.

 

מסקר שיזמה יצרנית משחת השניים "דנטיסטה" – למניעת ריח רע מהפה בשיתוף עם אתר MSN של "מיקרוסופט" אשר הקיף 2098 גברים ונשים בגילאים 25-35 נמצא כי החסם המשותף הגדול ביותר מפני גילויים רומנטיים הוא חשש לריח רע מהפה ושהבעיה הולכת וגוברת כשמדובר בריח רע מהפה בעת ההשכמה. 48 אחוז מהנשאלים הצביעו עליו כחסם העיקרי, לעומת 27 אחוז שתלו זאת בבושה במראם בעת ההשכמה, 15 אחוזים שייחסו זאת לקוצר זמן ו- 10 אחוזים שהפילו את האשם על התנוחה שבה בן הזוג שוכב במיטה.

 dentiste

משחת השיניים הטיבעית "דנטיסטה" למניעת ריח רע מהפה בעת ההשכמה היא פתרון פשוט ומיידי לבעיה.

"דנטיסטה" מבוססת על נוסחה חדשנית, המורכבת מצירוף רכיבים פעילים ממקור טבעי וקומפלקס ייחודי מתמציות של 14 צמחי מרפא. התמציות מצטיינות בתכונות אנטי בקטריאליות ואנטיספטיות המסייעות למניעת זיהומים בפה, מונעות בצורה ניכרת את הריח הרע (פטנט רשום) ומעניקות ריח רענן לזמן רב (עד 7 שעות).

המשחה מצטיינת בטעם מנטה עדין וטעים, בשונה ממשחות שיניים טבעיות אחרות בעלות טעם תפל ומליחי. ובנוסף בעלת הכשר מהדרין מהודר של בד"צ איגוד רבנים KIR.   

בסדרה גם משחת שיניים דנטיסטה – סינסיטיב למניעת רגישות בשיניים ובחניכיים .

 

להדפסת שובר הטבה לסדרת משחות השינים דנטיסטה  בבתי המרקחת הפרטיים בלבד

 

אז שיהיה לכם רק נשיקות מסעירות :)

 

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics