עקרונות חשובים בבחירת חזיית הנקה הדפסה דוא

בשוק יש מספר משווקים של חזיות הנקה במחירים שונים ולכן חשוב ללמוד ולשים לב למספר פרמטרים לפני שרוכשים.

חזיות הנקה טובות ייתנו לנו נוחות בהנקה במקומות ציבוריים, בלילה, בבית וגם נראה טוב ונרגיש טוב עם עצמנו הנה כמה טיפים לפני שאת קונה:

 

 מה הופך חזיה לחזיית הנקה?

- היא מעוצבת כך שיש לה פתח מיוחד להנקה - יש חזיות שכל הקאפ נפתח ויש חזיות שניתן לפתוח בהן סוג של חלון כדי להגיע לפטמה. לרוב חזיות ההנקה יש קליפס שסוגר את הקאפ, אך יש גם חזיות בהן הקאפ כולו נמשך הצידה וחושף את כל השד.

- חזיית הנקה מתוכננת כך שתתמוך בשד מבלי ליצור סתימות ובעיות אחרות הנובעות מלחץ המופעל על רקמת השד שגורם בתורו ללחץ לא בריא על צינוריות החלב.

מיתוסים שכיחים לגבי חזיות הנקה:

- הן אמורות להיות פרקטיות אך לא יפות - חזיות סבתא. כיום זה פשוט לא נכון וישנם חזיות רבות הנמכרות בישראל שהן גם אופנתיות וגם פרקטיות.

- הן צריכות להיות עשויות מ-100% כותנה - זה היה נכון פעם כשרוב הבדים הסינתטים לא היו בדים נושמים, אך כיום המצב כבר אחר.  בדי מיקרופייבר רבים מאפשרים לעור לנשום אפילו יותר מכותנה והם שורדים כביסות הרבה יותר טוב.

- אסור שיהיו להן ברזלים - לרבות מחזיות ההנקה החדשות יש ברזלים גמישים החזקים מספיק כדי לספק תמיכה אך גמישים דיים כדי להכיל את השינויים בגודל השד שנגרמים ממילוי והתרוקנות.

 

 שאלות הנשאלות לעיתים קרובות:

- לאיזו מידה אזדקק אחרי הלידה? רוב הנשים עולות מידה אחת בהיקף ומידה אחת בקאפ במהלך ההריון. בשבוע הראשון שאחרי הלידה, נשים רבות חוות גודש שגורם לעליה במידת קאפ נוספת. לרוב, הגודש הזה חולף אחרי מספר ימים והאישה חוזרת למידה שלבשה בחודש תשיעי.

- האם אני צריכה חזיה ללילה/לשינה? לרוב, אמהות טריות מרגישות שיותר נח לישון עם חזיה כדי לתת תמיכה לחזה שלהן וכדי להחזיק את רפידות ההנקה ולמנוע מצב שבו הן מתעוררות בתוך שלולית.

- כמה כדאי לקנות? רוב המומחים לחזיות הנקה מציעים לקנות לפחות 3 חזיות - ככה יש לך אחת עליך, אחת בכביסה ועוד אחת במגירה. לא כל החזיות האלה צריכות להיות חזיות יפות - ייתכן ותרצי חזיה ייצוגית ליציאות וחזיה אחרת לשינה.

חזיות הנקה של ליגת לה לצ'ה נמכרות במגוון דגמים:

 - לחלק מהחזיות של לה לצ'ה יש ריפוד המסתיר את הפטמות (שההנקה לפעמים הופכת לבולטות יותר) ומסווה רפידות הנקה.

- לאחד מהדגמים של לה לצ'ה יש קאפ נמוך יותר המאפשר לאמהות טריות ללבוש את החולצות הישנות שלהן עם המחשופים היותר גדולים

- יש ללה לצ'ה חזיית שינה מיוחדת שמעוצבת בצורת מעטפת (כדי למנוע צורך להתעסק עם קליפס באמצע הלילה). החזיה הזו הרבה יותר זול מחזיות הנקה אחרות (90 ש"ח) והרבה יותר נוחה לשינה.

- יש ללה לצ'ה חזיית מינימייזר שמגיעה במידות עד F

- ליגת לה לצ'ה מוכרת גם חזיית הנקה סטרפלס שלא נמכרת על ידי אף חברה אחרת בארץ

 ליגת לה לצ'ה היא ארגון בינלאומי (ללא מטרות רווח) המקדם ותומך בהנקה כבר 50 שנה. על ידי קניית חזיה שלהם את תומכת בעבודה הנפלאה שלהם ברחבי העולם.

 

המידע באדיבות אריאלה דוברובין משווקת חזיות לה לצ'ה

 

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics