חוששים מהשפעת? הדפסה דוא

חוששים מהשפעת?  מניעה היא התרופה הטובה ביותר

המערכת החורפית בישראל איננה יציבה ואנו עוברים בקיצוניות ממזג אוויר סתווי, לפעמים אפילו שרבי, למזג אוויר חורפי עם טמפרטורות נמוכות וקור קיצוני. המעברים החדים הללו מערערים את המערכת החיסונית שלנו. לשם כך, אחד הדברים החשובים שיש לבצע טרם הגעה למצבי החולי המוכרים בחורף, הוא חיזוק המערכת החיסונית.

bigstock-boy-sick-737090

מחלות החורף שתוקפות אותנו ואת הילדים שלנו עוצרות את השגרה ומנטרלות את כל בני המשפחה. חשוב להקדים תרופה למכה ולסייע למערכת החיסונית ע"י חיזוקה. כ-50-70% מהאוכלוסייה חולים אחת לתקופה, ובחלק מהפעמים מדובר במחלה שאיננה קשורה לנסיבות אישיות ולמצבו של האדם הפרטי.

כל אמא מכירה את ההרגשה בה היא קמה אל בוקר בו הילד קודח מחום וסובל, והיא כאימא נוברת ומחפשת אחר הטיפול הרפואי המתאים ביותר. הנטייה הטבעית שלנו היא לנסות את הטיפולים המוכרים והוותיקים, אך אלו לעיתים אינם מטפלים במחלה, אלא מטשטשים את הסימפטומים ומחלישים את עוצמתם, מה שאינו מקצר את משך המחלה, הגוף נחלש והופך פגיע.

מחלות החורף,ביניהן השפעת, ידועות כמדבקות וכמתפשטות במהירות במיוחד בקרב ילדים קטנים. כאם את מבינה את הקושי שמביא איתו חולי של אחד הילדים, לא פעם הוא מוביל לכך שיתר בני המשפחה נדבקים ומכאן חגיגת החיידקים והמחלות משבשות את שגרת החיים הנורמאלית.  על כן חשוב לך לעשות מה שניתן על מנת למנוע או למגר את המחלות בקרב בני המשפחה.

הדרך הטובה ביותר לצלוח את גל החיידקים המידפק על הדלתות היא לעזור לגוף להתחזק.  ניתן לעשות זאת באמצעות דרכים מוכרות יותר, למשל להקשיב לגוף ולדעת מתי לנוח, לפנות זמן לארוחות חמות ומזינות, להקפיד על היגיינה, לדאוג לאוורור מרחבים משותפים ועוד. מרבית השיטות הללו מהוות הגנה ומניעה חלקית.  

ישנן גישות הסוברות שאין דרכים להתגונן ולהתכונן לקראת עונת החורף רדופת המחלות, אבל הגישות האלו שגויות, כיוון שניתן לחזק את המערכת החיסונית באמצעות תכשירים טבעיים, העוזרים בחיזוק הגוף בצורה טבעית וללא תופעות לוואי. התכשיר ההומיאופתי "אינפלוסיד" מבית ענקית ההומאופתיה הגרמנית DHU,  מסייע לחזק  את המערכת החיסונית ופועל כממריץ טבעי של פעילות האינטרפרון (חלבון המופרש בעת חדירה של חיידקים ווירוסים זרים לגוף, מגן עלינו ומסייע למערכת החיסונית) ואף מסייע למנוע את חדירתם והתרבותם של וירוסים שונים. טיפול ממושך באינפלוסיד מסייע ומקצר משמעותית את תהליך ההחלמה בזיהומים חריפים במערכת הנשימה, שפעות, וירוסים ותסמינים כמו שיעול, נזלת, כאבי שרירים ועוד..

 

אינפלוסיד- לא רק מניעה

נטילת אינפלוסיד יכולה להתקיים בשני אופנים, כטיפול מניעה, במהלכו נוטלים באופן קבוע את התכשיר בקרב כל בני המשפחה ובכך מונעים את כניסתן של מחלות לביתכם. אבל, באם חצתה המחלה את סף ביתכם, תוכלו להגביר את המינון בהתאם להוראות התכשיר, ובכך לסייע לקצר את זמן המחלה, להקל על הסימפטומים, ולשפר את התחושה הכללית.

ברגע ששמים לב לסימנים הראשונים למחלה, זו בדיוק נקודת הזמן הקריטית בה תוכלו לנסות ולשנות את מסלול המחלה באמצעות נטילת התכשיר, מכזו שתקרקע אתכם למיטה לכמה ימים לכזו שתעבור תוך זמן קצר עם מינימום סבל. כמובן שלצד הטיפולים השונים מומלץ לשלב תזונה נכונה, מנוחה ושמירה על היגיינה.

אינפלוסיד משלב שישה מרכיבים טבעיים הידועים ביכולותיהם,עפ"י עקרונות ההומאופתיה, כנוגדי דלקות, מחזקי מערכת החיסון, מורידי חום ובעלי השפעה מוקוליטית (המסת ליחה) על הגוף. שימוש קבוע בתכשיר מאפשר האטה בהתרבותם של וירוסים, והתמודדות עם וירוסים רבים ומגוונים. כמו כן המוצר בטוח לשימוש, בעל רמת סבילות גבוהה ע"י הגוף וכמעט ללא תופעות לוואי. האינפלוסיד בהתאם לעקרונות ההומאופתיה עליהם חברת DHU מבססת את מוצריה, מסייע לטפל במחלה מהשורש, ולא רק בסימפטומים הנראים על פני השטח.

אנו כל הזמן דואגים לשמור על עצמנו בכל האספקטים בחיים, בעת חציית מעבר חציה, אורח חיים בריא, פעילות אירובית, הימנעות מאסונות בייתים, מרפדים פינות של רהיטים ועוטפים את הסביבה ברשת ביטחון. זה רק יהיה נכון יותר להשלים את מערכת ההגנה הזו, להתייחס גם אלינו, כבני אדם, ולהעניק לגוף את החיזוק החיובי הזה. כך תוכלו לעבור את החורף בשלום, ולדאוג לבני המשפחה שלכם.

אינפלוסיד הינו תכשיר הומיאופתי ללא התוויה רפואית מאושרת, אשר אושר ע"י משרד הבריאות מהיבט הבטיחות בלבד. יש להתייעץ עם הרוקח לפני השימוש

ניתן להשיג את תכשיר האינפלוסיד ברשתות הפארם ובתי המרקחת

 

הכתבה בחסות מאמא נטורה

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics