טיפים לטיפול בעור התינוק בחורף הדפסה דוא

בחורף כשקר ורטוב בחוץ, אנו ההורים רוצים יותר מתמיד לשמור על ילדינו הקטנים מכל משמר.
ובאמת, החורף והקור מביאים עימם מספר תופעות אופייניות.
עור התינוק נעשה יבש יותר והוא זקוק לטיפול ולהגנה נוספת. כמו כן, התינוק עלול להידבק במחלות חורף וכמובן בנזלת.

כדי לסייע לכם לעבור את החורף בשלום איגדנו עבורכם, ההורים, מס' המלצות לטיפול בעור התינוק.

bigstock-Little-Baby-In-Knitted-White-H-43008424

בעת רחצת תינוקכם אנו ממליצים לנקוט במס' פעולות - חממו את חדר האמבטיה לטמפ' של 25 מעלות, מלאו את האמבטיה במים חמימים עד לגובה של 10 ס"מ (אמבט מיוחד לתינוק), הכינו בהישג יד אל סבון ושמפו לתינוק, מגבת גדולה, חיתול ובגדים להחלפה כך שהלבשתו לא תיערך זמן רב וכך תשמרו על חום גופו.

יובש בעור הינה תופעה נפוצה בקרב תינוקות רבים. לעיתים כתוצאה מהלידה ולעיתים כתוצאה משינויי האקלים ומזג האוויר. ניתן לטפל בבעיה בקלות, ע"י העלאת רמת הלחות בעור. כלומר, יש להוסיף מים לעור ו"לעטוף" אותו בשכבה עדינה המונעת את התנדפותם כדי שהלחות תיספג בעור. ניתן לעשות זאת בדרכים שונות כגון: תחליבי גוף למיניהם או תכשירי רחצה מועשרי לחות, אך הדרך היעילה והבדוקה ביותר לטיפול היא שימוש ב"אמול" שמן אמבט, המסייע לספיגה יעילה של הלחות בעור. שימוש יומיומי באמול מטפל ומונע מהתינוק עור יבש ומגורה, מחזיר את הלחות לעור התינוק ומותיר אותו רך, גמיש ונעים למגע.

לעור התינוק קיימת נטייה ליובש ואדמומיות בעיקר בחורף. בטבע ישנם מרכיבים שיכולים לסייע לנו להתמודד עם נטייה זו. מרכיב בולט הינו שיבולת שועל, שיבולת שועל מקובלת מזה שנים רבות כמרכיב אפקטיבי לטיפול בעור בשל סגולותיה הדרמטולוגיות כמרככת, מרגיעה וכמגנה על העור.

סגולותיה של שיבולת השועל: מסייעת בטיפול ומניעת יובש עור, מרגיעה עור מגורה ומסייעת לטיפול באדמומיות, מגנה, מרככת ושומרת על לחות העור.

שיבולת שועל היא אחד המרכיבים המוכרים ע"י הFDA (מנהל התרופות והמזון האמריקאי) כמגנה על העור ועוזרת לטיפול בעור יבש או מגורה. בד"ר פישר פתחו סדרת מוצרים המבוססת על שיבולת שועל, סדרת קמיל בלו סנסיטיב שיבולת שועל. הסדרה כוללת חלב אמבט, אל סבון, תחליב גוף, משחת החתלה ומגבונים וכולם מועשרים בשיבולת שועל ומעניקים מענה מיידי לבעיית היובש, הגירוי והאדמומיות בעור התינוק.

תינוקות סובלים לרב בתקופת החורף מנזלת מתמשכת ואף אדמומי כתוצאה מניגוב תכוף של אזור האף בטישו רגיל, לכן חשוב להשתמש במגבוני אף שפותחו במיוחד לצורך זה. מגבונאף, מגבונים עם לחות אופטימלית, פותחו במיוחד עבור תינוקות עם עור רגיש, במטרה להקל על ניקוי האף הנוזל. המגבונים מכילים שילוב ייחודי של  תמציות קמומיל, אלוורה ופרו-ויטמין B5 להענקת לחות, להרגעה ולשמירה על בריאות העור. ישנם גם קרמים מיוחדים לאף התינוק המכילים קומפלקס ייחודי של שמנים ארומטיים - פפרמינט ואקליפטוס לרענון והקלה על דרכי הנשימה - וכן תמצית הממליס להרגעה ולהפחתת אדמומיות. הפורמולציה הייחודית מקלה על האף הנוזל מאדמומיות ויובש העור ומסייעת בריכוך וטיפול בעור סדוק.

הכתבה באדיבות דר' פישר

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics