אבחון של מקור הבעיות הבריאותיות - בעיניים! הדפסה דוא

מאת: איריס גייר- מומחית בינלאומית לאירידיולוגיה רב מימדית (אבחון גלגל העין)

כשהילד שלנו חולה, מצונן וסובל, אנו נדרכים מיידית ומחפשים פתרון לבעיה. לעתים הטיפול שניתן עוזר ובמקרים רבים אנו לא רואים החלמה מלאה, או לחילופין הבעיה חוזרת ונשנית או שלא נמצא כלל פתרון. הטיפול שמותאם מתמקד בסימפטומים אותם חש הילד (אלרגיה, כאב גרון, נזלת) ולא בשורש ומקור הבעיה.

המידע החיוני הזה לזיהוי שורש בעיות הבריאות קיים בעיניים שלנו !      

                                                                   

dreamstime s 12415326

בכתבה הקודמת חשפתי בפניכם מידע על תחום מדע האירידולוגיה, אבחון באמצעות הגלגל הצבעוני של העין (הקשתית). אבחון בגלגל העין מבוסס על מחקרים רפואיים קליניים ומגלה את המבנה הפנימי הגנטי איתו מגיע התינוק לעולם. כל אחד נולד עם חוזקות וחולשות מסוימות, או חיוניות מופחתת באזורים מסוימים בגוף.

אירידולוגיה נותנת מענה ל- 3 נושאים חשובים בתחום הרפואה:
1. בקשתית מאבחנים אילו איברים זקוקים לחיזוק על מנת למנוע התפתחות של מחלות, תחום רפואה מונעת
2. אבחון שורש בעיות הבריאות שהתפתחו
3. גילוי מוקדם של בעיות בריאות (לפי מדע אבחון לובן העין)

 

ממידע מעמיק ומקיף זה ניתן להתאים טיפול ממוקד במקור הבעיה ולא בסימפטומים, שעוזר להגיע אחת ולתמיד להחלמה מלאה.

אירידולוגיה יכולה לקבוע אילו איברים זקוקים לחיזוק על מנת למנוע התפתחות של מחלות וכן להבין לעומק מה המקור של בעיות בריאות שהתפתחו ולהתאים טיפול נכון וממוקד להחלמה המטפל במקור הבעיה ולא בסימפטומים.

כדי להמחיש את הכוח של האבחון נציג שני מקרי מטופלים של ילדים שסבלו מבעיות בריאות שונות ואיך בעזרת האבחון והטיפול, שהותאם להם אישית, הם להגיע להחלמה:

מקרה מטופל – 1: אלרגיות, ליחות, אטופיק דרמטיטיס

ילד בן 6 סבל מגיל חצי שנה מליחות רבות בגרון, דלקות עיניים, הצטברות נוזלים באוזניים, נזלות וכן אסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס). ההורים ניסו למצוא פתרון למצב במשך שנים, אך ללא הועיל. כשהגיעו לקליניקה לאבחון, צולמו גלגלי העין שלו למציאת שורש הבעיה. 

צבע גלגלי העין הוא חום-דבש, וכפי שציינו בכתבה הקודמת צבע זה מצביע על נטיות לפתח בעיות במערכת העיכול כמו עצירות, שלשול וגזים, נטיה לעליה ולירידה של סוכר בדם, נטיה לפתח בעיות בכבד, בלבלב ובכיס המרה. בנוסף, אובחנו סימנים נוספים שהראו על נטיות לחולשה של מערכת העיכול ומערכת העצבים. כמו כן, חולשה בבלוטת האדרנל והכליה הימנית שמצביעה על אפשרות לפתח אלרגיות. הילד נשם הרבה מהפה, הרכיב משקפי שמש שחורים והיה מצויד בממחטות נייר לרוב לניגוב הליחות הרבות מהן סבל.

בתשאול ההורים לגבי התזונה של הילד נמצא שהוא אוכל בדיוק את המאכלים הנוגדים את צבע ומבנה הקשתית שלו ואלו גרמו להיווצרות של ליחות מרובות וחומציות גבוהה (הרבה מוצרי חלב פרה, מאפים מקמח לבן וסוכרים היו חלק עיקרי במזונו היומיומי).

ההמלצות שניתנו לריפוי הבעיה לגבי שינוי בתזונה היו: מעבר למוצרי חלב עיזים, קמחים מלאים והמנעות מסוכרים. בנוסף הוא קיבל תוספי תזונה לחיזוק מערכת החיסון שבמעיים ואיזון מערכת העיכול ומערכת העצבים.

לאחר חודש היתה הטבה משמעותית וחודשיים אחר כך הוא החלים לחלוטין והחל את לימודיו בכיתה א' בריא ומאושר. 

 

מקרה מטופל – 2: ADD חוסר קשב וריכוז

ילד בן 12 אובחן כסובל מבעית קשב וריכוז ADD, ציוניו במבחנים היו מאוד נמוכים. כשהגיע לקליניקה ראיתי מולי ילד מאוד עייף ומותש.

באבחון גלגל העין נראית נטייה לחולשה של מערכת העיכול, העור, הכליות והכבד. התזונה שלו היתה מורכבת בעיקר מהרבה סוכרים, שוקולד, חמאת בוטנים וכמעט ללא ירקות. אבחון לובן העין חשף התפתחות של בעיה קריטית בכליה הימנית והצטברות של רעלים בכליה השמאלית. באבחון שמתי גם דגש על המימד הרגשי וזיהיתי שהילד מפוחד מלחץ רב שהפעיל אביו להישגיות ומצוינות בלימודים.  

ההמלצות שניתנו לריפוי הבעיה היו שינוי בתזונה, טיפול לניקוי מערכת העיכול והכליות וחיזוק הכליות עם צמחי מרפא. במימד הרגשי הוסברה לאב ההשפעה של לחץ גבוה להתפתחות בעיות בכליות והומלץ על שינוי בגישה לילד. לאחר תקופה של 3 חודשים מצבו של הילד השתפר וכן הישגיו בלימודים השתפרו מאוד.

הטיפול שניתן לשני הילדים היה ממוקד בסימפטומים, במה שהפריע להם ולא הביא לתוצאות של שיפור או החלמה. הטיפול שהותאם להם באופן אישי לפי מבנה וצבע גלגל העין (הקשתית) היה ממוקד בשורש הבעיה הבריאותית, שאותרה אצל כל אחד מהם, והביא להחלמה מלאה.

 

לסיכום חשוב לי להדגיש שוב את הקשר בין התזונה למצב הבריאותי וההתפתחותי של הילד. הקפדה על תזונה נכונה לפי המבנה הגנטי, המופיע בגלגל העין, תמנע התפתחות של מחלות ובעיות בריאות.

נצרף שוב את ההמלצות לפי הסימן הראשון אליו מתייחסים באבחון אירידולוגי, והוא צבע הקשתית.

 

ילדים בעלי עיניים כחולות נוטים לפתח אלרגיות, נזלות, ליחות, בעיות בעור ובגיל מבוגר יותר דלקות מפרקים, כאבי שרירים, בעיות בכליות, אבנים בכליות ובכיס המרה.

טיפ ראשון: להימנע מסוכרים, קמח לבן ומוצרי חלב פרה.

 

ילדים בעלי עיניים חומות כהות נוטים לפתח אנמיה, זרימת דם ירודה, בעיות בכבד, כיס מרה וטחול.

טיפ ראשון: להרבות באכילת ירקות עליים ירוקים כהים (שילוב של עלי תרד, מנגולד בתבשילים ומרקים), להימנע מאוכל מטוגן.

 

ילדים בעלי עיניים חומות-דבש-ירקרקות נוטים לפתח בעיות במערכת העיכול כמו עצירות, שלשול וגזים, נטיה לעליה ולירידה של סוכר בדם, נטיה לפתח בעיות בכבד, בלבלב ובכיס המרה.

טיפ ראשון: להימנע מסוכרים, קמח לבן ומוצרי חלב פרה, להימנע מאוכל מטוגן.


iris

  

כותבת המאמר: איריס גייר – מומחית בינלאומית לאירידולוגיה רב מימדית, נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל ומדריכה מוסמכת לאירידולוגיה, בעלת קליניקה לאבחונים בגלגל העין, והתאמת טיפולים טבעיים ושיטות שונות לניקוי רעלים, מרצה בכנסים בינלאומיים מיקצועיים.

 

לכתבה מורחבת על אירידולוגיה רב מימדית

פרטים להתקשרות:

טלפון הקליניקה:   077-70-121-70

מייל:  כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

אתר אינטרנט: www.IrisIridologyCenter.com

 

קראתם את הכתבה ?

לקבלת קופון בסך 200 ש"ח לאבחון ילדכם, אנא מלאו את הפרטים בטופס מטה:

(למימוש עד ה15/1/14, מוגבל ל25 הפונים הראשונים)

 

 
 

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics