איך מגדלים ילדים חזקים ובריאים יותר? הדפסה דוא

מאת: איריס גייר- מומחית בינלאומית לאירידיולוגיה רב מימדית (אבחון גלגל העין)

כל הורה היה רוצה להעצים ולחזק את ילדיו מבחינה פיזית ונפשית כדי שיהיו יותר בריאים ומאושרים. האם יש אפשרות להכרת הרך שנולד? האם יש אפשרות לדעת על הפוטנציאל הגנטי שלו? איך למנוע התפתחות של מחלות? מה הם סממני  האישיות שלו?

מסתבר שהמידע החיוני הזה קיים בעיניים שלנו !    

                                     

dreamstime s 12415326בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מדאיגה של התפתחות בעיות בריאות רבות באוכלוסיית הילדים כבר מגיל הינקות.
נוזלים באוזניים, נזלות כרוניות, בעיות נשימה, אלרגיות, ליחות, בעיות עור, בעיות התפתחות, קשב וריכוז ועוד...
בעיות אלו משפיעות באופן ישיר על ההתפתחות  הפיזית, הרגשית והנפשית שלהם.
האם יש פיתרון?


מדע האירידולוגיה, אבחון באמצעות הגלגל הצבעוני של העין (הקשתית), מביא עימו מידע מקיף ומעמיק וניתן להיעזר בידע זה כבר מינקות ולגדל ילדים ללא בעיות בריאות  שונות המשפיעות באופן ישיר על ההתפתחות הלימודית הרגשית והנפשית שלהם.

אבחון בגלגל העין אירידולוגיה (המבוסס על מחקרים רפואיים קליניים) נותן לנו  את המבנה הפנימי הגנטי איתו מגיע התינוק לעולם. המבנה שלנו בלידה נקבע במידה רבה על ידי מצבם הבריאותי של ההורים שלנו והעץ המשפחתי. כולנו קשורים זה לזה על ידי גנטיקה ונטיות משפחתיות. כל אחד נולד עם חוזקות וחולשות מסוימות, או חיוניות מופחתת באזורים מסוימים בגוף. אירידולוגיה יכולה לקבוע אילו איברים זקוקים לחיזוק על מנת למנוע התפתחות של מחלות. 
eye2

רוב האנשים לא מגלים את החולשה הטבועה בם, עד שהחולשה הופכת לבעיה בריאותית או שהיא תורמת להפרעות תפקודיות גדולות. עד שהאדם מזהה מהי ההפרעה התפקודית, מתפתחת כבר מחלה ואז מועלות בפניו אפשרויות כמו ניתוח, פרוצדורות רפואיות, ותרופות שונות. אירידולוגיה מסייעת להצביע על האזורים שניתן לשפר על ידי שינוי בתזונה ואורח חיים בריא כדי למנוע התפתחות של בעיות בריאותיות.

תזונה נכונה היא לא ניחוש, היא חיונית לתפקוד תקין של כל ההוויה שלנו. ניתוח הקשתית שמבוצע עבור הילדים שלנו יעזור להורים להזין ולהאכיל אותם יותר טוב, לטפל בהם ולתקשר איתם בצורה יעילה יותר. אנחנו צריכים לוודא שאנחנו מעצימים את האפשרויות שטבועות בם.

אירידולוגיה יכולה לעזור להורים לגדל ילדים חזקים ובריאים יותר ולהכינם טוב יותר להתמודדות עם אתגרי הבריאות האישיים שלהם המשפיעים באופן ישיר על ההצלחה שלהם בכל תחומי החיים.

מדע האירידולוגיה מתאים לכל גיל. בדיוק כשחיים חדשים מתחילים, כאשר אנו לוקחים נשימה ראשונה, מתחיל גם הצורך שלנו בתזונה נכונה לבניית חיים טובים.

לעולם לא מאוחר מדי לעשות שינויים ... 

בנוסף להכללת האירידולוגיה בתכנית בריאות המשפחה, הורים יכולים לעזור לעצמם ולילדיהם להתגבר על הצטברות של רעלים בכך שיהיו יותר אקטיביים וילמדו יותר על האפקטים והאפשרויות הקיימות לבנייה של מציאות בריאה.

 

התאמת תזונה נכונה לילדנו על פי גלגל העין (הקשתית)

אבחון גלגל העין כולל הבנה של סימנים רבים שטבועים בקשתית. סימנים אלו מחולקים לאבחון של צבע העין וכתמי הצבע השונים (פיגמנטים) המופיעים על גלגל העין ולאבחון טוואי השטח ומבנה סיבי הקשתית.  

כל אזור בגלגל העין ממופה לאיבר בגוף (מפת אירידולוגיה של ד"ר ג'נסן מארה"ב): 

הסימן הראשון אותו מאבחנים באירידולוגיה הוא צבע הקשתית. קיימים 3 צבעים בסיסיים: כחול, חום כהה וחום בהיר-ירקרק.

לכל צבע תכונות משלו וניתן ללמוד אילו בעיות יתפתחו בעתיד, אם לא נשמור על אורח חיים בריא לפי הקשתית.


iris-color

 

ילדים בעלי עיניים כחולות נוטים לפתח אלרגיות, נזלות, ליחות, בעיות בעור ובגיל מבוגר יותר דלקות מפרקים, כאבי שרירים, בעיות בכליות, אבנים בכליות ובכיס המרה.

טיפ ראשון: להימנע מסוכרים, קמח לבן ומוצרי חלב פרה.

 

ילדים בעלי עיניים חומות כהות נוטים לפתח אנמיה, זרימת דם ירודה, בעיות בכבד, כיס מרה וטחול.

טיפ ראשון: להרבות באכילת ירקות עליים ירוקים כהים (שילוב של עלי תרד, מנגולד בתבשילים ומרקים), להימנע מאוכל מטוגן.

 

ילדים בעלי עיניים חומות-דבש-ירקרקות נוטים לפתח לפתח בעיות במערכת העיכול כמו עצירות, שלשול וגזים, נטיה לעליה ולירידה של סוכר בדם, נטיה לפתח בעיות בכבד, בלבלב ובכיס המרה.

טיפ ראשון: להימנע מסוכרים, קמח לבן ומוצרי חלב פרה, להימנע מאוכל מטוגן.

 

אורח חיים המותאם לפי מפת הבריאות מביא לריפוי והחלמה ולחיים בריאים.

iris

  

כותבת המאמר: איריס גייר – מומחית בינלאומית לאירידולוגיה רב מימדית, נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל ומדריכה מוסמכת לאירידולוגיה, בעלת קליניקה לאבחונים בגלגל העין, והתאמת טיפולים טבעיים ושיטות שונות לניקוי רעלים, מרצה בכנסים בינלאומיים מיקצועיים.

 

לכתבה מורחבת על אירידולוגיה רב מימדית

פרטים להתקשרות:

טלפון הקליניקה:  077-70-121-70

מייל:  כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

אתר אינטרנט: www.IrisIridologyCenter.com

 

 
 

 

בהריון? ילדת?

 12.16 
 
 ערכה פתוחה 2015 מוקטנת
התמונה להמחשה בלבד
 

שאלות נפוצות

למי מיועדת הפעילות?

מי הצוות המקצועי?

מי מממן את הפעילות?

לשאלות נוספות על

פעילות צעדים ראשונים 

Website by - JOOMI
Feedback Form
Feedback Analytics